• Mobilya Yenileme

Çevre Dostu Boya Soyucu

Çevre Dostu Boya Soyucu
Mobilya Yenileme - Ankara Mobilya Yenileme Firmaları

Çevre Dostu Boya Soyucu

Çevre Dostu Boya Soyucu  Çevre Dostu Boya Soyucu Mobilyaları yenilemeden önce eski boya veya vernik sıyrılmalıdır. Birkaç seçenek var. Boyayı zımparalayabilir veya kazıyabilirsiniz, ancak bu çok uzun zaman alacaktır. Güçlü bir boya sıyırıcı kullanabilirsiniz, ancak eldiven, maske, koruyucu g&o...

Çevre Dostu Boya Soyucu 

Çevre Dostu Boya Soyucu Mobilyaları yenilemeden önce eski boya veya vernik sıyrılmalıdır. Birkaç seçenek var. Boyayı zımparalayabilir veya kazıyabilirsiniz, ancak bu çok uzun zaman alacaktır. Güçlü bir boya sıyırıcı kullanabilirsiniz, ancak eldiven, maske, koruyucu gözlük ve koruyucu kıyafet kullanmanız gerekir. Üçüncü seçenek, işi yapmak için biraz daha uzun süren, ancak sizin ve çevre için daha güvenli olan çevre dostu bir boya sıyırıcı kullanmaktır.

Tek kullanımlık fırçalar boya sıyırma işleri için kullanışlıdır. Bir başka kullanışlı araç, sıyırma pedidir; bazı markaların tutamakları vardır, bu sayede ellerinize eldiven takmadan kullanabilirsiniz. İşe başladığınızda yakınınızda bir kova su olması iyi bir fikirdir.

Kutuyu iyice çalkalayın ve boya sıyırıcıyı bir kaba boşaltın. Boya fırçasını batırın ve mobilyaya 1/8 "kalınlıkta bir kat uygulayın. Boya sıyırıcı mobilya üzerinde yaklaşık 4 saat kalmasına izin verin (süre, ürünün gücüne bağlı olarak değişebilir).

Boya sıyırıcı boyayı çözmek veya cilalamak için zaman harcadıktan sonra, yumuşatmak için ince bir ikinci kat uygulayın ve bir macun bıçağı ile kazımaya başlayın. Ahşabı oymamaya dikkat edin. Boyanın çoğunu çıkardığınızda, sıyırıcının geri kalanını çıkarmak için mobilyayı bir sıyırma pediyle silmeye başlayın. Boya sıyırıcı gözlerinize sıçramaması için koruyucu gözlük kullanın.

Kullanılmış boya sıyırıcı ayrı bir yerde saklayın ve yerel düzenlemelere göre atın. Kurşun bazlı boya ile uğraşırken bu özellikle önemlidir.

Mobilyaların kurumasını bekleyin, ardından yumuşak bir şekilde zımparalayın. Ulaşılması zor bölgeleri temizlemek için sünger zımpara makinesi kullanmak isteyebilirsiniz. Kurumuş tüm boya sıyırıcıyı çıkardıktan sonra, mobilyaları yapışkan bezle silin. Sonra onu düzeltmeye başlayabilirsin.
GERİ

Boya sıyırıcı Çevre Dostu Boya Soyucu Mobilyaları yenileme

ankara lojistik

Dış Cephe Cam Temizliği Ankara

Ankara Tıkanık Açma

Su Deposu Bakımı

camii kubbe kaplaması

Yöresel Doğal Market

Parsiyel Taşımacılık

Su Kaçağı Tespiti Ankara

Ankara Kombi Teknik Servisi