• Mobilya Yenileme

Küçük ve Beyaz Mutfak

Küçük ve Beyaz Mutfak
Mobilya Yenileme - Ankara Mobilya Yenileme Firmaları

Küçük ve Beyaz Mutfak

Küçük ve Beyaz Mutfak U şeklindeki bir düzen, açık raflar ve neredeyse tamamen beyaz renk şeması gibi akıllı tasarım hareketlerini kullanarak çok işlevli bir pişirme alanı yaratmak anlamına geliyordu. “Bu büyük bir alan olmayabilir,” , “ama o kadar verimli ki, asla eksik kalmıyor”. Mutfağının...

Küçük ve Beyaz Mutfak U şeklindeki bir düzen, açık raflar ve neredeyse tamamen beyaz renk şeması gibi akıllı tasarım hareketlerini kullanarak çok işlevli bir pişirme alanı yaratmak anlamına geliyordu. “Bu büyük bir alan olmayabilir,” , “ama o kadar verimli ki, asla eksik kalmıyor”.

Mutfağının yeniden tasarlanmasından, “U şekilli bir düzen mekanımız için anlamlıydı,” diyor. Her üç tarafta da dolaplar ve tezgahlar bulunduğu için yemek pişirirken veya bulaşık yaparken çok uzağa ulaşmak zorunda kalmıyor.

Beş geniş kabin ve üç derin çekmeceli mutfak temellerini saklamak için gereken tüm sadece tezgah altı dolaplara karar verdi ve odaya havadar bir görünüm vermek için yüzer raflar için tezgahların üzerindeki alanı kullandı. Gri harçta özetlenen klasik beyaz metro fayansları, tezgahtan tavana çıkarak odanın daha büyük hissetmesini sağlar. Ayrıca mutfak duvarlarının çoğunu tek bir kolay temizlenen backsplash haline getiriyorlar. “Düşük bakım gerektirmeyen, aynı zamanda temiz, endüstriyel bir görünüme sahip” diyor.
GERİ

mutfak dolabı mutfak dolabı yenileme

ankara lojistik

Dış Cephe Cam Temizliği Ankara

Ankara Tıkanık Açma

Su Deposu Bakımı

camii kubbe kaplaması

Yöresel Doğal Market

Parsiyel Taşımacılık

Su Kaçağı Tespiti Ankara

Ankara Kombi Teknik Servisi