• Mobilya Yenileme

L Şekilli mutfak

L Şekilli mutfak
Mobilya Yenileme - Ankara Mobilya Yenileme Firmaları

L Şekilli mutfak

L Şekilli mutfak Çok popüler "L" şeklinde mutfak üçgenin üç puanı için iki bitişik duvar alanı kullanır. Bu temada, lavabo merkezi olarak bulunurken buzdolabının en uzak köşede olduğu sıklıkla görülür. Bu modüler mutfak teması, daha uzun mutfak alanı için en uygundur. Yıkama ve pişirme alanı arasında bir tür ayrım yapmayı sev...

L Şekilli mutfak Çok popüler "L" şeklinde mutfak üçgenin üç puanı için iki bitişik duvar alanı kullanır. Bu temada, lavabo merkezi olarak bulunurken buzdolabının en uzak köşede olduğu sıklıkla görülür.

Bu modüler mutfak teması, daha uzun mutfak alanı için en uygundur. Yıkama ve pişirme alanı arasında bir tür ayrım yapmayı seven insanlar, paralel temalı modüler mutfağa yönelirler. Dolayısıyla elde ettiğiniz şey bir tarafta bir lavabo, fırın ve tezgah ve diğerinde bir saklama duvarı.

Siyah temalı modüler mutfak, tertemiz mutfak dekorasyonunu ifade eder. Her zamanki gibi popüler renk, çekmeceler ve raflar için kullanılmakta ve çok yönlü bir zenginlik katmaktadır. Ayrıca siyah renklerin en koyu olanı, kazara sızıntıları kolayca gizleyebilir.
GERİ

L Şekilli mutfak mobilya yenileme mutfak yenileme

ankara lojistik

Dış Cephe Cam Temizliği Ankara

Ankara Tıkanık Açma

Su Deposu Bakımı

camii kubbe kaplaması

Yöresel Doğal Market

Parsiyel Taşımacılık

Su Kaçağı Tespiti Ankara

Ankara Kombi Teknik Servisi