• Mobilya Yenileme

Ofis Tasarımında Yeni Koleksiyon Işık ve Ses Akustiği

Ofis Tasarımında Yeni Koleksiyon Işık ve Ses Akustiği
Mobilya Yenileme - Ankara Mobilya Yenileme Firmaları

Ofis Tasarımında Yeni Koleksiyon Işık ve Ses Akustiği

Ofis Tasarımında Yeni Koleksiyon Işık ve Ses Akustiği Yüksek performanslı ışıklandırmayı ve ses emilimini birleştiren bir koleksiyon başlattı. Tanıtılan koleksiyonda yer alan iki armatür, en iyi akustik yönetim için gürültüye yakın çözümler yerleştiriyor. Kiriş şeklindeki bir LED armatürü olan statik, yüksek performanslı iki y&ou...

Ofis Tasarımında Yeni Koleksiyon Işık ve Ses Akustiği Yüksek performanslı ışıklandırmayı ve ses emilimini birleştiren bir koleksiyon başlattı. Tanıtılan koleksiyonda yer alan iki armatür, en iyi akustik yönetim için gürültüye yakın çözümler yerleştiriyor. Kiriş şeklindeki bir LED armatürü olan statik, yüksek performanslı iki yönlü aydınlatmayı gürültüyü hafifletir. Ürün, yukarı ve aşağı aydınlatmada ayak başına 2000'den fazla lümen sunuyor. Static, parlamayı ortadan kaldırmak için bir mikro yapı difüzörü kullanır ve% 1 oranında karartma standardına sahiptir. Echo, bir dizi açılı yüzgeçten oluşan bir fikstür, ses absorbe etmek üzere tasarlanmış geometrik bir tavan peyzajı oluşturmak için kullanılabilir.

Hem Statik hem de Yankı, açık çalışma alanları, konferans salonları, sınıflar ve restoranlar gibi aşırı sesi kolayca dağıtabilecek ortamlar için idealdir. Akustik koleksiyonu, aydınlatma olanakları için yeni bir kategori yaratmak için mimari bir aydınlatma çözümü, ses emme ve doğal doku sağlar.
GERİ

ofis ses akustiği ofis tasarımı

ankara lojistik

Dış Cephe Cam Temizliği Ankara

Ankara Tıkanık Açma

Su Deposu Bakımı

camii kubbe kaplaması

Yöresel Doğal Market

Parsiyel Taşımacılık

Su Kaçağı Tespiti Ankara

Ankara Kombi Teknik Servisi